Media

5 najlepszych Ice Bucket Challange

Były studenckie beer challange, były cinnamon challange, były też miliony gimbusiarksich wyzwań na facebooku. Czas na Ice Bucket Challange, ale w wydaniu ultimate.

5. The Rock

Koleś, który w moich oczach jest stawiany na równi z legendami kina akcji (głównie przez swoją muskulaturę), wylewa na siebie wiadro zimnej wody. I jak gdyby nigdy nic, nominuje dalsze osoby.

Gdyby zrobił to jakiś twój znajomy na fejsie, pewnie pisałbyś, że jest idiotą.

4. Dan Bilzerian

Drwal – milioner, który w akompaniamencie urodziwych pań, które nota bene zawsze mają czym oddychać, wylewa na siebie wiadro wody.

How cool is that?

3. Mark Zuckerberg

Założyciel fejsa, który na swoim tworze dodaje posty raz na pół roku, także wrzucił filmik, na którym przyjmuje nieco gimnazjalne wyzwanie.

Cały czas zadziwia mnie fakt, że gdy oni to robią, to jest to cool & awesome, a gdy zrobi to szary Kowalski, to staje się wtedy powodem do drwin. Hm.

2. Bill Gates

Sytuacja taka sama jak przy Marku, tyle tylko, że Bill zbudował dość kozacką maszynę do oblewania wodą.

Jeśli chodzi o stronę techniczną tego typu video, to jest to numer jeden.

1. Macklemore

Zgaduj, mój Ty Sherlocku piękny, dlaczego Macklemore jest pierwszy.

Bo to Macklemore!

 

Kolejne osoby pojawiają się na fejsie i na youtube jak grzyby po deszczu, także możliwe, że ta lista będzie aktualizowana. Fajnie, że takie postacie jak Gates także się bawią. Widać, że nie mają kija w dupie jak ludzie, którzy narzekają na tego typu akcje.

Wstawki o narzekaniu nie są moim widzimisię. Ludzie serio na to narzekają, bo są jak zwykle niedoinformowani. Spore grono ludzi nie wie, że wylewaniu wiadra wody towarzyszy także przelew, niekoniecznie mały. 

Ale lepiej klasycznie ponarzekać, nie?

One Comment

Comments are closed.