Media

Co to jest ten cały Gender?

Miliardy newsów, które dotyczą tematyki i ideologii jaką jest Gender. W żadnym (słownie: ŻODNYM) nie ma wytłumaczenia czym to cudo właściwie jest.

Gender Mainstreaming był całkiem spoko

Gender Mainstreaming, jak ze samej nazwy, ze znajomością języka angielskiego na poziomie podstawówki można wywnioskować, ma na celu włączenie zasad równości obu płci. Normalka – kobiety burzą się, że chcą pracować w męskich zawodach, chcą mieć te same przywileje i pensje, a mężczyźni kładą na to lachę, bo wiedzą, że to i tak nie przejdzie.

Media o tym nie mówią (jak i o samym znaczeniu słowa ,,Gender”), ale wszystko zaczęło się właśnie od tego. Z pozoru jest to niegroźne dla normalnych ludzi. Niestety – jak ze wszystkiego, banda pojebów może stworzyć coś, co normalnym ludziom psuje krew w żyłach.

Mimo to, jest z tym tak samo jak z feminizmem – kończy się gdy trzeba wnieść szafkę na dziesiąte piętro lub otworzyć słoik.

Gender właściwy

Też nie jest aż taki tragiczny. W założeniu, ale tylko w założeniu, były to badania nad rozwojem płciowości. Zero wbijania się do przedszkoli, pokazywania płciowości dzieciom i przyśpieszania ich rozwoju pod tym względem.

Niestety, jak już pisałem, wystarczy banda pojebów żeby coś zniszczyć.

Płeć, płciowość, cokolwiek związane z tym, czego nie do końca rozumiemy, nie powinno wychodzić poza obszar prowadzonych badań. Bynajmniej nie powinno być, w fazie beta, a nawet alfa, testowane na dzieciakach i poddawane obserwacji jak reagują na Gender.

Zamiast milionów newsów o rodzicach, którzy przebierają swoje dzieci za płeć przeciwną, wypadałoby powiedzieć co to jest Gender, dlaczego jest chujowy i dlaczego nie powinien być testowany nawet na szczurach, bo szkoda zwierząt.

Co innego na feministkach – na nich można próbować wszystkiego.

One Comment

  1. Banialuk, chociaż raz napisałeś coś mądrego, ale i tak spierdalam z tego bloga. Siema!

Leave a Reply

Your email address will not be published.