Lifestyle Przemyślenia

Cześć

comeback-ll-cool-j-quote

Cytując rapera pozytywnego jak narkotest Maradony – elo kurwa, trochę mnie tu nie było.

Trochę to takie nowe ,,ponad rok”. A cóż się zmieniło przez ten czas?

Z tego co widzę po mojej ukochanej blogosferze to nic. Nie było mnie cały rok, zero jakiejkolwiek aktywności, a mam wrażenie że zrobiłem większy progres niż większość blogerów. Tucholski dalej pierdoli o rozwoju osobistym, wyglądając przy tym jak niedorozwinięty amerykański grubas. Kominek dalej umiera z samotności. A cała reszta? Dalej mają mniej wyświetleń i fejmu niż laska, która zasłynęła z dania dupy murzynom a autokarze. Wpływowa blogosfera w roku 2017. Nihil novi.

W ogóle czym jest wpływowy bloger? Typem, który umie wcisnąć gówniarzom Kindla przed świętami i zgarnąć z tego %? Czy kolesiem, który za kilka szekli wrzuci gdzie tylko się da placement danej firmy?

W tym miejscu szczere pozdrowienia dla chłopaków od Coca – Coli. Każde zdjęcie przy przypadkowej butelce coli, albo jak kto woli – każdy filmik z puszką w łapie. Ciekawe ilu z was prywatnie popija Pepsi pod stołem gdy firma nie patrzy.

Temat blogosfery mamy już w sumie zamknięty, więc wróćmy do tematu najważniejszego. Znaczy się mnie.

Sporo się działo przez ten rok. Zacząłem magisterkę w nowym, całkowicie dla mnie obcym mieście – Poznaniu. Pięknym mieście, naprawdę pięknym. Zwłaszcza dla turystów, którzy zgubili się jadąc do Warszawy i zostali tu bo czekają na transport.

Tak naprawdę, to to miasto jest okropne. Jestem w stanie się w nim zgubić gdy tylko wyjdę z domu, a odebranie mi aplikacji typu jakdojade przypomina upierdoleniem nóg. Nigdy nie będę w stanie się poruszać po tym mieście w tak finezyjny sposób jak po chociażby Bydgoszczy lub Warszawie, gdzie każda ulica się łączy z inną, a wszystko jest jakoś zaplanowane. 

A tutaj? Mam wrażenie, że projektant tego miasta rzucił spaghetti na ścianę i stwierdził, że to będzie poznański system dróg. 

No, to tyle. Piszę magisterkę i nie lubię Poznania. A poza tym? Wróciłem do blogowania.