Lifestyle Media

Piątki w piątki #1

Joł, ostatnio zauważyłem pewien trend w blogosferze – dzielenie się z czytelnikami co ciekawszymi linkami. Większość robi to chaotycznie, bez ładu i składu, więc muszę również się za to zabrać, tyle że lepiej od nich.

1. Chciałem być dziennikarzem 

Piękny wpis, na nowo powstałym blogu, o dzieciaku, który rapuje o hajsie, kodeinie i propsach, nawiązując przy tym do kierunku, który sam studiuje. Trochę tl;dr, ale warto, blog od razu ląduje w zakładkach.

2. Dwadzieścia cztery wielkie pytania

Każdy się kiedyś nad tym zastanawiał. Większość z nich nadal bez odpowiedzi, nadal nie wiemy jak dokładnie działa mózg, ani tym bardziej nie wiemy jak przedłużyć sobie życie, mimo wieloletnich badań. Uwielbiam takie wyliczanki.

3. Bilet normalny czy ulgowy? Tak.

Jeden z lepszych fanpage jakie ostatnio widziałem. Jako, iż w kinie bywam często, a poziom pytań klientów powoduje natychmiastowe znieruchomienie szczęki i szybki jej opad ku ziemi, to jest o czym czytać.

4. Ray William Johnson odchodzi

Emerytura jednego z lepszych zagranicznych youtuberów. Jak sam powiedział – osiągnął już wszystko. Nie wiem, czy 5 milionów odtworzeń pod filmikami to max jego możliwości, ale i tak jest tego sporo. Powodzenia, Ray! :)

5. Przegrany / wygrany zakład

W lutym dwóch braci założyło się o jakiś mecz w kosza. Stawką był półgodzinny taniec na najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu w Provo. Tyle, że przegrany szybko przygarnął sobie ludzi, z którymi wspólnie tańczył, a wśród nich było kilka lasek.

Pół godziny zarywania dziewczyn, świetnie się bawiąc i tańcząc coś, co przyprawia oglądających o ból brzucha? W takie zakłady też bym mógł wchodzić.

Następne piątki z nadchodzącego tygodnia oczywiście w piątek, stay tuned! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.