Lifestyle Media

Piątki w piątki #17

Mundial trwa w najlepsze, a właściwie niedługo się kończy. Więc na dziś proponuje coś, czego nie skomentuje Szpakowski. Co wy na to?

1. Look up

Głupio się przyznać, ale ten link nie jest z tego tygodnia. Jest z kwietnia. Ale koleś, który mówi wierszem o obecnej generacji – generacji smartfonów, w sposób taki, że czuję ciary przez niespełna pięć minut, jest kimś niesamowitym.

2. 26 ripost, przez które marzysz by mieszkać w USA

Okej, umówmy się – u nich teraz jest 4 lipca – ich święto narodowe, w które walą wszędzie fajerwerkami, jarają się wolnością i na każdym kroku otwierają usta krzycząc ,,Freedom!”. W Polsce podobne święto objawia się paleniem tęczy przez pierdolonych półdebili.

3. My Słowianie (PBC)

Jeśli ktoś nie zna tego fanpage – współczuje. Idealnie oddaje uczucia, które wiążą się bezpośrednio z poprzednim akapitem – miłością do mojego ojczystego kraju. Podobną miłością, gdy widzę tego typu zdjęcia, darzę komary o czwartej nad ranem.

4. Co jest złego w najpiękniejszych trzynastolatkach na Facebooku?

Też miałem o tym pisać, może będzie jutro. Ale fakt faktem – pedofilii tam nie ma. Z rzeczy ciekawszych, to jest tam kilka lasek, które bynajmniej trzynastolatkami na pewno nie są i zasłużyły na moją chwilową atencję.

5. Wszedł w klapkach na dach bazyliki po miedź, bo zabrakło na browary

GENIUSZ. Po prostu geniusz i mój faworyt na człowieka roku 2014.

Dzisiaj udało się tak jak chciałem, wszystko zagrało – w przerwie meczu pięć linków, które mogą umilić drogę do lodówki po następnego browara.

Pięć!