Lifestyle Media

Piątki w piątki #18

Wakacje śmigają aż miło, wiec odczuł je także blog. Jedyny typ wpisów, które się ostatnimi czasy ukazują, to ten, który właśnie czytasz. Poprawię się jutro, obiecuję.

1. Drybling Lewandowskiego w Bayernie

Gadanie, że w reprezentacji gra jak dzieciaki pod trzepakiem tylko dlatego, że ma jeszcze słabszych zawodników w drużynie można, włożyć sobie w buty. Jeśli tutaj robi coś takiego, to w reprezentacji mógłby robić chociaż 1% tego, nie?

2. 43 rzeczy, przez które poczujesz się maksymalnie stary

Większość wiedziałem i nie wywołały na mnie wielkiego wrażenia, oprócz jednego faktu – odległa data 2030 jest tak samo daleko, jak rok 1998, który przecież był tak niedawno. No parę dni temu, no.

3. Skup złomu w Pruszkowie

Najlepsza polska reklama 2014 roku. O to w sumie nie trudno, bo w Polsce nie da się zrobić nawet top 10 dobrych reklam.

4. Nie będziesz blokować lewego pasa

Rzadko jeżdżę samochodem. Nie czuję potrzeby. Autobusy czasem przyjeżdżają na czas, tramwaje często nie wypadają z szyn, a jak potrzebuję coś na mieście, to jadę rowerem, wierząc, że mi go nie ukradną.

Ale ostatnimi czasy sporo jeżdżę skuterem. Siedzę w Mogilnie, więc jakoś poruszać się trzeba. I wtedy zaczynam rozumieć wpisy takie jak ten. NO BO KURWA MAĆ, jak to jest możliwe, żebym skuterem wyprzedził samochód osobowy jadąc po poboczu? No jak?

5. Korwin uderzył w twarz innego posła

Dobrze dzieje się w polityce, skoro to jest wydarzenie miesiąca, nie?

 

Piątki są, pięć linków siedzi. Fajnie by było zgarnąć pięć zajebistych prezentów z okazji jutrzejszych urodzin : >