Lifestyle Media

Piątki w piątki #47

Jak to śpiewał Karol Paciorek gdy Lekko Stronniczy jeszcze istniało – dziś jest koniec tygodnia, już mam mokro w spodniach. 

1. Streszczenia lektur – Dziady II

Mietek, czy jak go tam właściwie rodzice pokrzywdzili, był mistrzem youtube już wtedy, gdy dodawał swoje filmy tylko i wyłącznie na tosiewytnie. Serio. Przy tych wszystkich marniakach i let’s playowcach, jest jednym z niewielu ludzi w Internecie, przez których zaśmiejesz się do monitora. 

2. Jak się jeździ elektryczną Teslą w Polsce?

Na widok tego samochodu cieszą się wszyscy. Jest na prąd, fajnie wygląda i nie prowadzi go twój ojciec. Cieszą się na jego widok pewnie nawet małe afrykańskie dzieci, które początkowo próbują go zjeść.

Nie cieszy się tylko Polska. Bo nie ma parametru pojemności silnika, więc nie da się go zarejestrować. Nara. 

3. 25 denerwujących rzeczy, które faci robią w łóżku

Tekst pisany przez jakąś feministkę, która ostatni kontakt płciowy przeżyła jak za dzieciaka ślepy pies na nią wskoczył. 

Ale przynajmniej dzięki temu tekst jest śmieszny. 

4. To trochę smutne, że przez tak długi czas miałem najwięcej subskrybentów na youtube

Bardzo dobry wywiad z Frączykiem. To ten, który śmieszył na youtube jak Abstrachuje na chleb mówili bep, a Wardęga wbijał levele w Tibii, true story. 

5. Deys – Easy

Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie, to za rok będzie miał taki sam fanbejs jak Quebonafide – średnia wieku współmierna do średniej iq. 

***

Jest piątek, więc pamiętaj – jak masz to w sobie to wszystko easy, easy.