Lifestyle

Zaczynamy wędrówkę?

Zaczynamy!

Wreszcie odważyłem się zrobić ten jeden, malutki krok, którym było założenie własnego bloga. Trwało to trochę dłużej niż chciałem, bo sam pomysł chodził za mną od roku, ale hej, co się wlecze, to nie uciecze. Dziwnie się czuję pisząc całkowicie u siebie. No ale co zrobić, zaczynamy!

Większość z was pewnie kojarzy mnie z gram.pl, z którego uciekłem. Natłok hejtu i głupoty był aż tak zatrważający, że nie dało się inaczej, srsly. Lubię sobie ponarzekać, ale tylko wtedy, gdy mam na co. Gardzę typowym polaczkowaniem, jak to źle jest i jakie to mamy małe możliwości. Wierzę, że mimo życia w tym kraju można prowadzić życie swoich marzeń. Kurdę, zaczynam brzmieć jak Kominek.

Tutaj macie chyba większość informacji o mnie, ale jeszcze przypomnę. Łukasz jestem, studiuję dziennikarstwo i będę sobie tutaj pisał. A Wy, jak na dobrych czytelników przystało, będziecie sobie to czytać.

A o czym będzie? Tam wyżej będziecie mieli podział na kategorie, cztery lub pięć. Między innymi Lifestyle i Media. Jeśli oczekiwałeś codziennych wpisów o tym co miałem na obiad i jak fajnie się jechało na studia – sorry, niestety takiego czegoś nie będzie. Ale jeśli naprawdę chcesz, to zapraszam na besty albo kwejka, tam tego typu contentu jest tona. ;)

Nie będzie też recenzji filmów i płyt muzycznych, bo w to nie wierzę. Za dużo razy zdarzyło się tak, że przeczytałem popularną recenzje, a po obejrzeniu filmu moje odczucia były zupełnie inne, niż opinia recenzenta. No chyba, że coś będzie tak dobre, że nie będzie można się do tego nijak przyczepić. Ale i tak to nie będzie recenzja, tylko wychwalanie.

No, to początek mamy za sobą, chyba nie było aż tak ciężko i jakoś przez to przebrnąłem. Jeśli coś Cię nurtuje, masz pytanie, albo już na starcie chcesz się doczepić – tam niżej masz komentarze, zapraszam.

Jak już pisałem, jestem Baluk – znasz mnie.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.